Evden Eve Nakliyat

SİTEYE TAŞINIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

SİTEYE TAŞINIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

 

Site taşınırken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir. Belli bir yönetime bağlı olan genelde etrafı çevrilmiş yer alan site denir. Sitede taşınırken yada çıkış yaparken dikkat edilmesi gereken kurarlar var. İlk defa giriş yapan arkadaşlar ilk önce yönetime haber verip randevu almaları gerekir. Çünkü bazı sitelerde pazar günü taşıma için yasak olabilir. Tabi ki her site içi geçerli değildir. Kiralık daire veya satın aldığınız evin ilk önce taşımak için yönetimle görüşmeniz randevu alıp saati belirlemeniz gerekir.

 

Siteye kaydını yapmayı unutmayın. Çünkü yönetimde çok sıkıntılar yaşanıyor.Genelde çıkış yapan arkadaşlar bu sıkıntıları görüyor. Bunların bir çoğu genelde aidat parası olur. Ev sahiplerin dikkat etmesi gereken meselelerden biride site yönetimden sıkıntıdan ve site içinden mesafeden evden eve nakliyat firmasına durumdan haber vermeniz. Çünkü mesafede firma sizden fark isteye bilir. Mesafe farkı genelde 35 metre sonrası isteme hakkı vardır. Bunu da belirtmeniz de yarar var. Özel Ev Eşya Taşımacılığı bakarak taşıma hakkında bilgiye sahip olursunuz.

 

siteyetaisnma

212 Nakliyat

212 Nakliyat ile ilgili her türlü görüş, öneri, şikayet ve isteklerinizi aşağıda ki form aracılığı ile bize iletebilirsiniz. İletişim sayfamız için tıklayınız

Bu gönderinin yorumları kapatılmış.