Villa Taşımacılığı

Villa TaşımacılığıVilla Taşımacılığı

Villa taşımacılığı her nakliyat firmasının kaldırabileceği bir hizmet değildir. Her şeyden önce villadaki eşyalar çok fazladır ve bunun için de ilgili firmanın bir araç kapasitesi olması zorunludur. Bu kapasite de her firmada olamadığından talep villa taşımacılığı olunca profesyonel bir nakliye firması bulmak bir o kadar da zordur. Ancak biz İstanbul ucuz evden eve nakliyat olarak villa taşınmasında gelebilecek tüm taleplere cevap verebilecek donanıma sahip olduğumuzdan müşterimize cevaplarımız nettir. Eşya taşımacılığı günümüzde gelişmelerle birlikte ilerlemeler kaydetmektedir. Bu ilerlemelere ayak uydurabilen nakliye firmaları da yerlerini sağlamlaştırmaktadır.

 

Villa eşyaları kuşkusuz oldukça değerlidir. Bu sebeple de taşınma esnasında sorunsuz nakliye talebi müşteri tarafından ilk arzu edilendir. Bu açıdan biz tecrübeli elemanlarımızla ve büyük bir özveri sonucu çalışmalarımızla bu hizmeti sunmaktayız. Eşyalarınız kırılma, çizilme vs. gibi tüm risk faktörlerine karşı önlemlidir. Firmamız bu konuda oluşturduğu müşteri portföyünün memnuniyetini korumak amaçlı profesyonel iş hayatına devam etmektedir. Her zaman amacımız müşterinin doğru adreste olduğunu hissettirmektir. Villa taşımacılığı için eşyanın kalitesi olsun, miktarı olsun nakliye kapsamı içerisine girdiği andan itibaren zamanlama ve iyi bir organizasyona ihtiyacı vardır.

 

iletisim whatsapp
 

Villa taşımacılığıVilla Taşıma da Hizmetler Nelerdir?

Taşınma planlamasında en doğruya ulaşmak için ve en iyi şekilde ekipmanlar ile hareket edebilmek için ekspertiz ve taşıma planlaması hizmet kapsamında en önemli detaydır. Tanışma sonrasında görevli eksperler villanın adresine gelerek gerekli araştırmaları yapar ve ayrıntıları müşteriye sunar. İstanbul nakliyat firması olarak belirlenen koşullarla birlikte artık tüm ayrıntıların yer aldığı bir sözleşme yapılması prosedürlerimiz arasındadır. Her şeyden önce taşıma hizmetini sigortalı kapsamında tutarız.

 

Villa Taşıma da Taşıma İşlemi Nasıl Belirlenir?

Yapılan karşılıklı anlaşma sonrasında tüm organizasyonlar belirlenir ve sorunsuz ve en az riskle birlikte nakliye işlemi kısmına geçilir. Burada tüm taşıma işlemleri, de-monteler, montajlar, ambalajlar, eve yerleştirme ve düzen dahildir. De-monte yapılmasındaki sebep eşyaların en az hasar riski almalarıdır. De-monte edilip paketlenmiş eşyalar çok daha hasarsız olur.

 

Taşımada Ambalaj ve Paketlemenin Önemi

istanbul villa taşıma

Paketleme esnasında profesyonel bir nakliye firması olan biz en iyi İstanbul evden eve kalitemizi yüksek tutmak adına sağlam materyallerle malzemeler kullanırız. Şişme malzemeler ya da balonlu naylonlar gibi özel paketleme ürünleri ile bu aşamada herhangi bir eksik parça kalmamasına özen gösteririz.

 

Villa Taşımacılığında Öneriler

Konu villa taşımacılığı olunca mutlaka hizmet alınacak firmanın doğru seçilmesi gerekli olandır. İlgili firmanın eşya ambalajlama konusundaki yaklaşımı mutlaka bilinmelidir. Nakliye hizmetinde mesafe uzun ya da kısa olsun sigorta yaptırılması en güvenli yoldur. Villa taşınmasındaki profesyonelliği kesinlikle öncesinde bilgi sahibi olunmalıdır.

 

Villa Taşımacılığı Firması Seçimi

Villa taşımacılığı söz konusu olduğunda ilgili nakliye firmasında her türlü taşıma malzemesinin var olması önemli bir detaydır. Eşyaların bu doğrultuda en ince detayları ile taşınması yapılır. Taşınma durumu zaten taşınacak kişi için büyük bir stres kaynağı olmakla beraber eşyalarının güvenliği konusu da ayrı bir noktadır. Bir villanın eşyaları denildiğinde ise bu normal bir taşınma eşyasının çok daha üst noktalarıdır. Bu nedenlerle villa taşımacılığı gibi önemli bir hususta tecrübeli personellere sahip nakliye firmamız ile irtibata geçmek işlemlerin güvenli ve sorunsuz yürümesinde en önemli ayrıntı olacaktır.

 

Villa taşımacılığı için seçilen firmaların her türlü durumlar için taşıma malzemeleri bulundurmaları gerekir. Firmamız bu açıdan önde gelen firmalardandır. Eşyalarınızın daha mükemmel bir şekilde nasıl taşınabileceğini amaç edinen ve bu doğrultuda en ince detaylara kadar düşünen firmamız, aynı zamanda hızlı bir nakliye işlemi de yapar. Taşınma, zaten başlı başına zorlu ve stresli bir süreçtir. Bu zorlu süreçte, herkes eşyalarının en iyi şekilde taşınmasını ister ve normal olarak bu taşınma sürecinde endişe içerisine girer. Firmamızın tecrübeli personeli sayesinde bu gibi endişelere gerek kalmaz. Bu stresli süreç, sizin için en kolay şekilde atlatılır.

Villa Taşımacılığı

Villa taşıma planlaması

Villa taşınması aslında hem çok zor hem de planlı programlı çalışıldığında korkulacak hiçbir yanı olmayan bir nakliye türüdür. Her taşınma türü kişide stres yaratır. Fakat karşınızda konusunda uzman elemanları ile bir firma varsa nakliyat işleri bir o kadar kolay ve keyifli geçer. Diğer taraftan bir donanıma sahip olamamış bir nakliyat firması müşteri memnuniyeti geri dönüşlü bir hizmet sunamayacaktır. İstanbul evden eve nakliyat fiyatları  gelince firmamız dahilinde en ekonomik çözümler bir araya getirilerek bir orta nokta bulunur. Misyonumuz dudak uçuklatan rakamlar değil, müşterimizin yanımızdan mutlu ayrılmasıdır.

 

Villa taşıma hizmeti özel personeli ve ekipmanları ile neredeyse nakliye şirketinin ayrı bir dalı gibidir. Çünkü buradaki ekip üst düzey bir efor sarf etmektedir. Ve villa taşımak maddi açıdan yüksek giderli bir iş olduğundan firma için de güvenilirlik açısından ayrı bir önem taşır. Bizim için güvenilirlik artı müşteri memnuniyeti son derece önemlidir.

 

Gerek filolarımız gerek teçhizatlarımızla verdiğimiz işi zamanında tamamlama amacını taşırız. Ayrıca villa taşımacılığı işlerinde sigortalı eşya taşıma hizmeti de sunduğumuzdan var olan eşyaların tespiti özenle yapılarak değeri üzerinden sigorta yaptırılır. Var olan eşyalar bir düzen içerisinde yerleştirilir, kırılan eşyalar ayrı korumalı ambalajlarda paketlenir. Eşyalar emanet edildiğinden ilgili firmanın vergi levhası belgesine sahip olup olmadığı mutlaka kontrol edilmelidir. Küçükten büyüğe her eşya profesyonel bir firma için önem taşımalı ve en güvenli şekilde teslim edilmelidir.

212 Nakliyat iyi taşınmalar diler…

 

WhatsApp WhatsApp İle İletişime Geçin