Ofis Taşıma

Ofis TaşımaOfis Taşıma

Ofis Taşıma önemsenmesi gereken konuların başında geliyor. Önemli bir konu olmasının ise birçok nedeni vardır. Eğer çeşitli sorunlardan veya farklı sebeplerden dolayı ofis taşınmasına karar verildiyse burada bazı sorunlar ortaya çıkıyor. Öncelikle ofislerde farklı eşyalar bulunabilir. Bilgisayar, yazıcı, telefon, farklı makineler ve ek özel cihazlar firmaların ofislerinde yer alabiliyor. Tüm bu elektronik eşyaların çok değerli olduğu da herkes tarafından bilinir. Bu eşyaların güvenli şekilde taşınması gerekiyor. Ofis taşımanın önemli olmasının ilk nedeni budur. Diğer bir neden ise taşıma işleminin ne kadar sürede tamamlanacağıdır.

 

Ofis Taşıma da eğer yeterince hızlı sürede tamamlanmaz ise işler aksayacak ve müşteri kayıpları yaşanacaktır. Bu yüzden ofis taşımanın önemsenmesi ve kaliteli taşımacılık yapan firmaların tercih edilmesi gerekiyor. Bu anlamda lider olan firmamız en hızlı şekilde ofisleri taşıyor. İşlemleri hızlı ve güvenli yapmak için elimizden gelen tüm hassasiyeti gösteriyoruz. Eğer bu tarz bir ihtiyacınız var ise siz de üst düzey hizmet veren firmamızı tercih edebilirsiniz.

 

iletisim whatsapp

 

Ofis TaşımaOfis Taşıma Hizmeti İle İşleriniz Aksamasın!

Ofis taşıma hizmeti işlemlerin aksamaması için önemsenmesi gereken bir konudur. Eğer ofisinizi farklı bir mekâna taşımaya karar verdiyseniz bu noktada firmamızdan profesyonel destek alabilirsiniz. Ofis malzemeleri hassastır. Bilgisayarlar, yazıcılar, telefonlar ve tüm elektronik cihazlar özenle taşınmalıdır. Buna ek olarak mobilyalar da önem taşıyor. Kırılmadan ve hasarsız şekilde taşıma yapılması gerekiyor. Bunu yine firmamız sağlamaktadır. Eğer ofisinizi taşımak istiyorsanız siz de firmamızı tercih ederek güvenli taşımacılığın tadını çıkarabilirsiniz. Farklı birçok firmanın bulunduğu günümüzde ofis taşımacılığı için doğru tercih yapmak gerekiyor. Yanlış tercihler zaman kayıplarına ve işlerin aksamasına neden olabilir. Firmamız tüm eşyaları özenle paketliyor. Araç içinde eşyaların hareket etmesini de engelliyor. Bu yüzden siz de firmamızı tercih ederek sorunları aşabilir ve mükemmel bir iş çıkarabilirsiniz. Ofisinizi güvenle taşıyabilirsiniz.

 

Ofis Taşımada Hız Önem Taşıyor

Hız ofis taşıma için en önemli konuların başında geliyor. Ofis taşıma işlemi eğer yeterince hızlı yapılmaz ise işler aksayacaktır. Aksayan işler ise maddi yönden kayıpların başlamasına sebep olur. Bu durumu yaşamamak için siz de firmamızı tercih edebilirsiniz. Rezervasyon yaptırabilir ve hızlı taşımacılığın tadını çıkarabilirsiniz. Özenle paketlenen ofis malzemeleri aynı titizlikle araçlara yerleştiriliyor. Sonrasında bir hareketin oluşmaması için sabitleme işlemi yapılıyor. Kısa sürede tamamlanan bu işlemlerin ardından eşyalar belirtilen adrese teslim ediliyor. Toplandığı gibi boşaltım yapılıyor ve eşyalar yerine bırakılıyor. Tamamen güvenli ve hızlı bir yöntem ile taşımacılık tamamlanmış olmaktadır. Sizin de bu tarz bir ofis taşıma ihtiyacınız var ise zaman kayıpları yaşamadan hızlı bir şekilde taşımacılığın tadını firmamız ile çıkarabilirsiniz. Güvenli, hızlı ve etkili bir taşımacılık için siz de bizi tercih edin.

 

ofis ve işyeri taşıma

Ofis Taşıma Hizmeti Almak İsteyenler Dikkat!

Ofis taşıma hizmeti alacakların ilk dikkat etmesi gereken konu profesyonel hizmettir. Profesyonel ekiplerden yardım almak her zaman güvenliği artıracaktır. Firmamızın bünyesinde yer alan ekip bu iş için uzmanlaşmıştır. Yılların verdiği tecrübe sayesinde işlemler çok hızlı şekilde tamamlanır. Bu yüksek hızda işlem yapma kabiliyeti kesinlikle kaliteyi düşürmez. Kaliteli, hızlı ve güvenli bir taşımacılık için ilk dikkat edilmesi gereken nokta profesyonel ekip olacaktır. İkinci önemli nokta ise araçlardır. Doğru araçların kullanılması gerekiyor. Bu anlamda firmamız kaliteli ve son model araçlar ile taşımacılık hizmeti sunuyor. Taşımacılığa farklı bir boyut katan işletmemizi siz de tercih edebilir ve bu alandaki ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayabilirsiniz.

 

Ofis ve İş Yeri Taşıma ve Taşınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Firmanızı ya da sorumlu olduğunuz firmanın taşınmasına karar verdiyseniz bunun için iyi bir iş planlaması gerekiyor. Bu gerek yeni yerin kiralaması olsun abone işleri olsun nakliyat firması olsun ciddi bir iş takibi gerektiriyor. Bu işler oldukça streslidir. Konuyu fazla uzatmadan sistemli bir şekilde anlatmak istiyorum.

Abone ve Kira sözleşme işleri: İlk işiniz taşınılacak yeri belirlemeniz ve ardından kira sözleşmeniz gerçekleştirmeniz. Bundan sonra ki işiniz elektrik, su ve doğalgaz abonelik işlemlerinizi gerçekleştirmeniz. Bu işlemler 3-7 süre bilir.

Nakliyat Firmasıyla iletişim: Nakliyat firmasıyla iletişime geçin ve bir nakliyat firmasıyla anlaşın. Nakliyat firmasıyla anlaştıktan sonra taşınacağınız günün randevusunu alın. Eşyaların detaylı bir şekilde belirtin. Eğer ofisinizde para kasası varsa belirtin nakliyat firması sizden bunun için fark isteye bilir.

 

Ofis malzemeleri ambalajlama için gerek malzemeler: Ofis malzemeleri toplamak için bazı malzemelere ihtiyacımız vardır. Bunlar :

Koli Paketleme

  1. Koli
  2. Bant
  3. Streç
  4. Patpat naylon
  5. Gazete

 

Patpat naylonu hassasiyet duyduğunuz cam eşyalarınız sarmanız için gerekli. Diğer malzemeler  klasör kitap ve dergi türü dosyalarınız için gerekli olacak  Kolileriniz iyi bir şekilde bantlayın içlerin türlerine göre doldurun ve üstleri yazın.Kırılacak eşyaları belirgin yazıyla yazın.

 

SONUÇ

Sonuç olarak kolileriniz hazırlandıktan sonra yani kitaplarımız, dergilerimiz ve klasör koliledikten sonra geriye mutfak eşyalarını toparlamak kalıyor. Mutfak eşyaları üzerine kırılacak belirterek ve aralarına patpat naylon sararak kırılma riskini azaltıyoruz. Kolilerin üzerine CAM EŞYA KIRILIR yazıları yazmakta fayda vardır.  Geriye kalan mobilya ve beyaz eşyalarınızı ambalajlama işlemleri nakliyat firmasına aittir.Mobilya montaj ve de-montaj işleri daha sağlıklı olabilmesi için nakliyat kurulum ve de-montaj yapması daha sağlıklıdır.

 

Öneri: Kırılacak Eşyalar Nasıl Paketlenir   yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

 

Hizmet Bölgelerimiz

Nerelere hizmet verdiğimizi görme için lütfen tıklayınız

 

212 Nakliyat iyi taşınmalar diler…

WhatsApp WhatsApp İle İletişime Geçin