Evden Eve Nakliye

Evden Eve Nakliye Evden Eve Nakliye

Evden Eve Nakliye işleriniz için İstanbul’ da nakliye konusunda lider olan firmamız evden eve nakliye ihtiyacına en iyi çözüm olacaktır. Üst düzey kaliteli araçlar ve profesyonel ekipmanlar ile eşyalar çok sağlıklı bir şekilde evden eve taşınıyor. Taşınma genel olarak zor ve sıkıntılı bir iştir. Taşınma esnasında eşyaların kırılması, dağılması veya zarar görmesi muhtemeldir. Bu sorunu aşmak için sektörde lider olan firmamızı tercih edebilirsiniz. Firmamız sektörde lider olmasını hiç şüphesiz ekibine ve profesyonel araçlarına borçludur. Tam donanımlı araçlarımız ile kapıdan alınan eşyalar kapıya teslim ediliyor. Normal şartlarda ev taşımak isteyenlerin karşılaşacağı ilk sorun araç sorunu olacaktır.

 

iletisim whatsapp

 

İstanbul Evden Eve Nakliye taşıma yapmaya uygun olmayan ve niteliksiz araçları tutmak, kiralamak veya taşıma için belirli ücretler ödemek çok da mantıklı olmayacaktır. Çünkü bu durumda sadece araç kiralanıyor. Çalışacak olan elemanların da ek olarak bulunması gerekiyor. Bu esnada da eş, dost veya akraba çağırırım diye düşünenler olabilmektedir. Fakat hayatında belki de hiç eşya taşımamış bir kişiye buzdolabı, çamaşır makinesi, koltuk takımı gibi pahalı ve değerli ürünleri taşıtmak çok da mantıklı olmayacaktır. Herhangi bir hatalı davranış halinde bu ürünlerin kırılması, çizilmesi ve zarar görmesi muhtemeldir. Bu durumu aşmak için evden eve nakliyat hizmeti alınması gerekiyor.

 

Eşyalarınızı Bu İşin Ustasına Emanet Edin!

Firmamız bünyesinde alınacak hizmet ile işinin ustası olan personeller ile eşyalar taşınır. Herhangi bir kırılma ve deformasyon oluşmaması için özenle paketleme yapılır. Ambalajlanan pahalı ve lüks beyaz eşyalar tek bir çizik dahi olmadan kısa süre içerisinde taşınır. Firmamız sayesinde çok değerli olan eşyalarınızı korumaya alabilir ve taşıma işine kolaylık kazandırabilirsiniz. Firmamızın bünyesinde çalışan taşıma personeli işinin ustasıdır. Eşyalara zarar vermemek için yapılması gereken paketleme konusunda uzmandır. Bu yüzden yapılan paketleme ile taşıma işlemi daha güvenli hale getirilir. Güvenli bir şekilde seri çalışan ekibimiz ile evin durumuna göre birkaç saat içinde yükleme yapılıyor. Sonrasında ise adrese teslim edilen eşyalar aynı özenle eve kadar çıkarılıyor. Bizden hizmet alarak profesyonel ekibimizin hünerlerinden faydalanabilirsiniz.

nakliyat aracı

İstanbul Taşıma Araçların Önem Taşıyor

Evden Eve Nakliye konusunda araçlar da çok önemlidir. Eğer taşımaya uygun olmayan araçlar kullanılır ise taşıma esnasında sorunlar çıkacaktır. Firmamız bünyesinde taşımaya tam uyumlu birçok araç barındırıyor. Bu araçlar eşya taşımak için tekrar revize edilmiştir. İç kısımlarında çizilmeye veya darbeye yol açacak herhangi bir sıkıntılı nokta bulunmamaktadır. Bu ise taşıma için ideal olmasını sağlıyor. Aynı zamanda araçlarımızın geniş iç kasa hacmi vardır. Geniş hacmi sayesinde tüm eşyalar tek bir araca yüklenebiliyor. Sonrasında ise direk olarak eve teslim edilerek titizlikle yerleştiriliyor. Firmamız bize başvuranlar için öncelikle bir yol haritası çiziyor. Taşınacak olan rota belirleniyor. Bu rotaya göre aracın yanaşacağı yer, bölgedeki veya caddedeki trafik durumu, kullanılması gereken özel donanım var ise bu donanımlar belirleniyor.

 

Sonrasında ise taşıma işlemine geçilmektedir. Planlı olması işlemin daha temiz ve hızlı olmasını sağlayan temel etkendir. Profesyonel ekibimiz ile evden eve nakliyat işi kısa sürede kaliteli bir şekilde tamamlanıyor. Eşyalarınızın herhangi bir zarar uğramaması ve taşıma işleminden memnun kalmanız için firmamız üst düzey çalışma gerçekleştirmektedir. Müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutan firmamız eşyaları sağlam bir şekilde alınan adresten verilen adrese götürüyor. Kısa sürede yapılan teslimat işlemini kısa sürede tamamlanan taşıma işlemi takip ediyor. Bu yol ile kaliteli bir hizmet almak için firmamız tercih edilebilir. Eğer sizin de bu tarz bir ihtiyacınız var ise profesyonel ekibimizi ve araçlarımızı seçerek taşımacılık alanındaki farkı hissedebilirsiniz.

 

istanbul evden eve nakliyatİstanbul Evden Eve Nakliye

Evden Eve Nakliye, 212 Nakliyat ailesi olarak taşınmanız konusunda sizlere her türlü kolaylığı sağlamak için tecrübelerimizi sizlerle paylaşıyoruz. Evden Eve Nakliye taşınmadan önce Faydalı Bilgiler sayfamıza göz atarak en kolay şekilde taşınma işlemlerinizi yapabilir ve ya detaylı bilgilendirme için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

 

İstanbul içi Evden Eve Nakliye hizmetleri konusunda uzman kadromuz ile sizlere garantili hizmet veriyoruz. Evden Eve Nakliye ve taşınma işleriniz için özel ekibimiz güler yüzlü ve %100 müşteri memnuniyeti ile 7/24 hizmet vermekte.

 

Şirketimiz bünyesinde size gelen ücretsiz expert tarafından size fiyat ve işin planlaması yapıldıktan sonra en uygun tarihe göre taşınmak için tarih kararlaştırılır. Belirlenen tarihe göre Evden Eve Nakliye işleminiz başlar.

 

Evden Eve Nakliye esnasında eşyalarınız özenli bir şekilde taşınır, beyaz eşyalarınız ve montaj gerektiren eşyalarınız uzman ekibimiz tarafından sökülür ve yeni evinizin istediğiniz yerine montajı yapılarak size teslim edilir. Kırılması muhtemel eşyalarınızı paketlemeden önce lütfen Kırılacak Eşyalar Nasıl Paketlenmeli? yazımızı okumanızı öneriyoruz.  Uzman ekibimiz eşyaları taşımadan önce paketler için gerekli incelemeyi yaptıktan sonra taşınma işleminiz başlar.

 

Ekibimiz

Ekibimiz 5 kişiden oluşmaktadır. (Taşınacak eşyaya göre bu sayı değişebilir)

  • Ambalajlanacak eşyalarınız paketlenmesi yapılır.
  • Beyaz eşyalarınız demontajı ve montaj yapılır.
  • Mobilyalarınızın demontajı ve montajı monütör tarafından sorunsuzca yapılır.

 

Evden eve toplu veya parça bazlı taşınma işlemleriniz firmamız tarafından garantili yapılmaktadır.

 

Evden Eve Nakliye

 

212 Nakliyat Evden Eve Taşımacılık ve Personel Desteği

212 Nakliyat Hizmetleri, Evden eve nakliye hizmetleri ve personel desteği ile evden eve taşınma hizmetleri, ofis taşıma, asansörlü taşıma, villa taşıma, personel desteği ve bahçe düzenleme hizmetleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Konusunda uzman ekimiz ile günün her saati WhatsApp hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Taşıma işleriniz garantili bir şekilde yapılmaktadır. İletişim için tıklayınız.

 

Ev Taşımadan Önce Yapmanız Gerekenler?

Evden Eve Nakliyat ile taşınmaya karar verdikten hemen sonra bir eşya listesi oluşturun böylece ne kadar eşyanız olduğunu tespit edebilirsiniz. Bu eşya listesini artık yeni evinize götürmek istemediğiniz eşyaları tespit etmek için de kullanabilirsiniz. Adım adım yeni eve götüreceğiniz eşyalarınızı netleştirebilirsiniz. Son aşamada oluşan eşya listeniz sizin taşınma sürecindeki en iyi yardımcınız olacak. Nakliyat firmalarından teklif alırken kullanabilirsiniz. Anlaştığınız nakliyat firması ile paylaşarak eşyanız için uygun kamyon ve paketleme malzemesini getirmesini kolaylaştırabilirsiniz.

Devamı >>>

Beyaz Eşyalar için Taşınma Önerileri

 

Evden Eve Nakliyat yapılırken beyaz eşyalar, ev sahiplerinin taşıma sürecinde en çok tedirginlik duyduğu eşyaların arasında yer alır. Çizilmesi ya da çökme yaşaması için küçük bir darbenin yeterli olması nedeniyle taşıma esnasında azami dikkati göstermek gerekmektedir.

Beyaz eşyalar, nakliye sürecinde pek çok darbe tehlikesi ile karşı karşıya kalır. Yeterli özene ve tecrübeye sahip olmayan firmaların elinde çizilmesi, çökme yapması ve arızalanması hayli olası bir durumdur. Profesyonel olmayan pek çok taşıma firması hasara uğrayan beyaz eşya nedeniyle müşterisi ile sorun yaşar. Bu sebeple beyaz eşya taşımacılığı oldukça büyük öneme sahiptir.

Devamı>>>

Hangi Evden Eve Nakliyat Firması?

 

Kimi zaman kirada oturduğumuz evden yeni bir kiralık eve, kimi zaman yeni bir ev satın almışsak o yeni eve geçme zamanı gelmiştir. Kısacası ikamet ettiğiniz yerden gidiyorsunuz. Yeni bir şehir, yeni bir bölge ve yeni bir ev yeni bir yaşam. Kirada oturduğunuz evden artık ayrılma vakti geldi. Yeni aldığınız eve taşınacaksınız veya yeni kiraladığınız bir daireye taşınacaksınız. Eşyalarınızı yeni yaşayacağınız yere taşıyacaksınız. Bu durumda evden eve nakliyat firmaları devreye giriyor. Bu noktada, eşyaların hızlı, güvenli ve sağlam şekilde naklinin gerçekleştirilmesi sağlanması gerekiyor.

Devamı>>>

 

Çalışmalarımızdan Görüntüler

Hizmet Bölgelerimiz

Nerelere hizmet verdiğimizi görme için lütfen tıklayınız

212 Nakliyat iyi taşınmalar diler…

WhatsApp WhatsApp İle İletişime Geçin