Çalışma Sistemimiz

Çalışma Sistemimiz

1Ekip Sayısı
Ekiplerimiz beş personelimizden oluşur biri marangozdur. (bu sayı işin yoğunluğuna göre değişebilir)
2Montaj - Demontaj
Marangozgozumuz tarafından bütün mobilya türü eşyalarınız montaj yapılır.
3Ambalajlama
Bütün eşyalarınız evden ve taşımacılığa uygun ve özel ambalaj malzemeriyle ambalajlanır
4Elektronik Montaj - Demontaj
Beyaz eşyalarınızın demontajı ve kurulumu yapılır

İletişim Bilgilerimiz

Her Türlü Taşıma İşlemleriniz İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

MEHMET ŞERİF YILMAZ

MUHAMMED EYÜP YILMAZ

 Faydalı Bilgiler

212 Nakliyat ailesi olarak taşınmanız konusunda sizlere her türlü kolaylığı sağlamak için tecrübelerimizi sizlerle paylaşıyoruz. Taşınmadan önce yukarıda ki bilgilerden faydalanarak en kolay şekilde taşınma işlemlerinizi yapabilir ve ya bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

 

212 Nakliyat Evden ve Nakliyat ve Taşınma Aşamaları Bilgileri

212 Nakliyat Hizmetleri, Evden eve nakliye hizmetleri ve personel desteği ile evden eve taşınma hizmetleri ve personel desteği, ofis taşıma, asansörlü taşıma, villa taşıma, personel desteği ve bahçe düzenleme hizmetleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Konusunda uzman ekimiz ile günün her saati WhatsApp hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Taşıma işleriniz garantili bir şekilde yapılmaktadır. İletişim için tıklayınız.

 

Evden Eve Nakliyat

Ev Taşımadan Önce Yapmanız Gerekenler?

Taşınmaya karar verdikten hemen sonra bir eşya listesi oluşturun böylece ne kadar eşyanız olduğunu tespit edebilirsiniz. Bu eşya listesini artık yeni evinize götürmek istemediğiniz eşyaları tespit etmek için de kullanabilirsiniz. Adım adım yeni eve götüreceğiniz eşyalarınızı netleştirebilirsiniz. Son aşamada oluşan eşya listeniz sizin taşınma sürecindeki en iyi yardımcınız olacak. Nakliyat firmalarından teklif alırken kullanabilirsiniz. Anlaştığınız nakliyat firması ile paylaşarak eşyanız için uygun kamyon ve paketleme malzemesini getirmesini kolaylaştırabilirsiniz.

Devamı >>>

Beyaz Eşyalar için Taşınma Önerileri

Beyaz eşyalar, ev sahiplerinin taşıma sürecinde en çok tedirginlik duyduğu eşyaların arasında yer alır. Çizilmesi ya da çökme yaşaması için küçük bir darbenin yeterli olması nedeniyle taşıma esnasında azami dikkati göstermek gerekmektedir.
Beyaz eşyalar, nakliye sürecinde pek çok darbe tehlikesi ile karşı karşıya kalır. Yeterli özene ve tecrübeye sahip olmayan firmaların elinde çizilmesi, çökme yapması ve arızalanması hayli olası bir durumdur. Profesyonel olmayan pek çok taşıma firması hasara uğrayan beyaz eşya nedeniyle müşterisi ile sorun yaşar. Bu sebeple beyaz eşya taşımacılığı oldukça büyük öneme sahiptir.

Devamı>>>

Hangi Evden Eve Nakliyat Firması?

Kimi zaman kirada oturduğumuz evden yeni bir kiralık eve, kimi zaman yeni bir ev satın almışsak o yeni eve geçme zamanı gelmiştir. Kısacası ikamet ettiğiniz yerden gidiyorsunuz. Yeni bir şehir, yeni bir bölge ve yeni bir ev yeni bir yaşam. Kirada oturduğunuz evden artık ayrılma vakti geldi. Yeni aldığınız eve taşınacaksınız veya yeni kiraladığınız bir daireye taşınacaksınız. Eşyalarınızı yeni yaşayacağınız yere taşıyacaksınız. Bu durumda evden eve nakliyat firmaları devreye giriyor. Bu noktada, eşyaların hızlı, güvenli ve sağlam şekilde naklinin gerçekleştirilmesi sağlanması gerekiyor.

Devamı>>>

 

Hizmet Bölgelerimiz

Nerelere hizmet verdiğimizi görme için lütfen tıklayınız

 

212 Nakliyat iyi taşınmalar diler…

WhatsApp WhatsApp İle İletişime Geçin